Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Radny powiatowy znieważył premier Szydło? PiS donosi do prokuratury

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 30 maja 2016 r. o 10:25 Powrót do artykułu
Śmieć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za gość ten Osina. Wywołał awanturę i ma pretensje jeszcze. I widzę, że samozwańczy lider opozycji anty pis. Narcyzie jeden, zaraz nam powiesz, że Świdnik to Ty! Dzieciaku ego Cię przerosło a koleszki pisowe Cię po prostu wdeptali w ziemię. Chłopaczku jak Ty jeszcze w pieluchy robiles to Pan Białowąs już lotnisko w Świdniku budował. Ty liderem? Czego, chyba młodzieżówki PZPR byłeś a nie opozycji. Panie Waldku niech Pan weźmie sprawy w swoje ręce i skończy ten osinowy cyrk, przecież on się podpina jak rzep do wszystkiego. To gorzej niż dno co ten Osina wyrabia. Białowąs to lider i jedyny kandydat antypis na burmistrza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sadło wyluzuj masz za uszami najwięcej i skończ z tym cynizmem. Jechaleś z hejtem siedząc w Anglii. Teraz wróciłeś, Osina dług spłacił i pracujesz w starostwie. Tak samo Wilk i Kruczkowa. A co legalnie zatrudnieni lub awansowani? Co sobą reprezentujesz? Nienawiść, wrogość i zawiść! Trafiła kosa na kamień. Wierze, że teraz zluzujesz Ty i Twój pryncypał Osina. Widzisz, że chłopaki po drugiej stronie nie mięknął i nie macie nic na nich. Wy potrzebowaliście tylko 2 lat aby rozpierd..... Powiat, zniszczyć pracowników w starostwie i to z własnych pobudek i chciwości na kasę. Leć szybko z donosem, chociaż twierdzisz że to metody pisu. Kapusiu chcesz być jak tata?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anonimowy tchórzu. Nie "wyluzuję" ponieważ kłamiesz, obrażasz mnie i pomawiasz od miesięcy. Do zobaczenia w sądzie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymaj się Adam. Nie wierzę w te pomówienia wobec Ciebie, tak jak nie wierzę w pomówienia wobec Jakuba Osiny, że ma fałszywe akty urodzeń fikcyjnych dzieci i bierze 1000 zł z programu 500+ i dodatkowo bierze 2700 emerytury po jakiejś zmarłej osobie. Tak napisał w tym wątku jakiś prawicowy świr o 19:14. Ale prawicowcy już tak mają, że z nienawiści miesza im się w głowie i nie odróżniają prawdy od fikcji. Niech policja złapie tego psychola co cię oczernia i niech go skierują na obowiązkowe leczenie psychiatryczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest możliwe posiadanie fałszywego aktu urodzenia wobec wielu badań i szczepień, które są obowiazkowe. Zatem nieprawdą jest, że Pan Jakub Osina je uzyskał. Jeśli chodzi o pobieranie emerytury po zmarłej osobie, to nie dotyczy to Pana Jakuba Osiny, gdyż nie jest on uczniem. W tej zabawie ważne jest to, że wszystkie wpisy spadają, jeżeli nie ma w nich odpowiednich słów kluczowych. Pan Jakub Osina na pewno nie pobiera emerytury. Tu się żartuje, bo większość wpisów nie ma żadnego wpływu na cokolwiek. Obowiązkowo k..., to ty będziesz leczona!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponadto nigdzie nie jest tu napisane, że chodzi dokładnie o tego samego Kubę Osinę. Jeśli nawet istnieje tylko on jeden, to tego nie wiemy na pewno, ale jeśli tak jest, to należy mu pogratulować szczęścia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Być może istnieje inny młody Jakub O., który ożenił się z dobrze sytuowaną emerytką. Po jej śmierci otrzyma on 75% emerytury po małżonce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy nie ma już nikogo innego tylko ten marny osina w Swidniku. Ludzie!!! Niech Dupek idzie na zakład i pracuje miesiąc ot tak jak ja!!! Frajer. Polityk wielki i działacz... Dupek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do autora z 20:00. Posłużyłem się mitem, który jest obalony, o czym nie wiedziałem. Możemy przyjąć, że obalenie tego mitu jest zasadne. Skoro tak, to treść wpisu z godz. 20:00 jest ulotnie celująca. [Pacan: pogardliwie o osobie głupiej, nieinteligentnej, naiwnej lub niemającej szerszych horyzontów myślowych, zainteresowań; dureń] Brak wiedzy, nie oznacza braku inteligencji. Stąd wypowiedź z godz. 20:00 określiłem jako "ulotnie celująca". Autor riposty jest zapewne bardzo inteligentyny, ale nie jest możliwe, aby osiągnął wyższy wynik IQ ode mnie. [Obalenie mitu: Rozdwojenie jaźni - osobowość mnoga lub też Zaburzenie dysocjacyjne tożsamości kod ICD-10 F44.8, natomiast schizofrenia to grupa psychoz endogennych, rozszczepienie pomiędzy myśleniem, zachowaniem, emocjami, sferą motywacyjną, ekspresją emocji, przejawiające się m.in. niedostosowaniu zachowania, emocji pacjenta do sytuacji i treści jego wypowiedzi. Kod ICD-10: F20] Jako laik, widzę w J.O. chorobę psychiczną. Człowiek z doktoratem musi błyszczeć wyższą klasą. J.O. sprawia wrażenie jakby był ćpunem lub przesadzającym koneserem. Filozofia jest mi zupełnie obca. Nigdy nie czytałem opracowań lub prac naukowych z tej dziedziny. Na ćwiczeniach miałem dużo szczęścia, bo można było korzystać z literatury. Byłem jednym z najlepszych i z łatwością otrzymałem zaliczenie końcowe, równe 4,0 (trzeci rok). Na pierwszym roku była inna filozofia, ale poszło bez poprawki. Proszę się nie buldoczyć. PIS wygrało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Błaznami to w tym momencie stali się Ci radni i sympatycy PiSu. Ośmieszyli nie tylko siebie, ale i lokalną władzę, która powinna się zajmować sprawami powiatu, a nie jakimiś głupimi żartami, klakierstwem i wazeliniarstwem wobec członków rządu. Będzie zwykłym błazeństwem i marnowaniem pieniędzy podatników też to kiedy prokuratura uzna słuszność tych zarzutów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PSL - skradziona tożsamość - na youtubie, każdy powinien poznać prawdziwe korzenie ludowej młodzieżówki PPR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy PSL nadal za zniesieniem embargo wobec kata z kremla?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To oczywista oczywistość, że to był zwykły skrót myślowy i semantyczne nadużycie. A kto myśli inaczej jest zaprzańcem, małpą w czerwonym, Polakiem gorszego sortu z gestapo, elementem animalnym z zomo, zdrajcą, którego należy ogolić na łyso.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleś co dokucza PSLowi myśli że podsyci nastroje przeciw tej partii, jest w całkowitym błędzie gdyż Niemcy dawno już chcą znieść embargo wobec Rosji, więc PSL ma wyczucie czasu, zwolenicy Pisu już się poisali na Majdanie poierając banderowców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście Panie Radny pochwała za prawdziwe słowa i proszę o więcej bo to co Pan powiedział to dopiero ćwierć pikusia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy po-psl nadal chce lobbować za dofinansowywaniem militarnej agresji caratu wszechrusi na Krymie, Syrii i na Ukrainie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaczor obraza caly narod i nikt nie reaguje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tymczasem na koncercie w Niemczech 18 kobiet znowu zostało "ubogaconych kulturowo". Brawa dla antypolskiej opozycji czyli wszystkich fanów polityki Andżeli, Schultz i timmermansa (bo tussek to tylko pionek)!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mylcie PIS-u z cwaniakami świdnickiej grupy kolesiów postsolidarnościowej elyty... jestem z prawicy ale mnie szlag trafia na te kolesiowskie układy, wybory dyrektorów i załatwiane posadki dla matek, żon, kochanek i synowych...wstyd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...